Белица на крачка от режим на тока за два месеца

272032894 2153490141492943 8527856942356643620 n

Евентуално и ние ще минем на режим на уличното осветление. Обмисляме за такова решение. Това каза пред Kmeta.bg кметът на община Белица Радослав Ревански по повод увеличението на цената на тока.

“Не сме изключение от проблема с високата цена на тока. Повече от два пъти плащаме на месец”, посочи той.

По думите му най-вероятно през февруари и март ще има изключване на уличното осветление в определено време. “За да направим икономия, иначе няма да успеем да вържем бюджета”, коментира кметът.

До седмица ще стане ясно за решението.

Exit mobile version