С официално откриване тази сутрин бе даден старт на четвъртото издание на фолклорния фестивал „Доспей пее и танцува, и на билки се любува“ в село Доспей.
Официални гости на откриването бяха кметът на Самоков инж. Ангел Джоргов , секретарят на общината Станислава Цветкова и кметът на селото Николай Гешев.
“Доспей пее и танцува, и на билки се любува” събра малки и големи в община Самоков (снимки)
