Правителството на премиера Румен Радев търси „справедлив“ начин да накара държавните служители сами да си плащат осигуровките. Новината съобщи финансовият министър Гълъб Донев на старта на извънредното заседание на Националния съвет за тристранно сътрудничество (НСТС) във вторник.
На него властта, заедно с работодатели и синдикати, обсъдиха предложения за изменения в Кодекса за социално осигуряване (КСО), внесени от депутата…
Съдържанието е извлечено от външен източник. Можете да прочетете пълния текст на новината ТУК .
