По повод Международния ден на здравето и професионалния празник на здравния работник – 7 април, кметът на Козлодуй Маринела Николова, посети лично общопрактикуващите лекари в нашата община, както и специалистите и здравните работници от МЦ “Дарис”, МЦ “Здраве”, МБАЛ “Св. Иван Рилски” и Филиала на Центъра за спешна медицинска помощ, за да изрази своята дълбока благодарност и уважение.
Козлодуй поздрави медиците за тяхната всеотдайност, денонощен труд и грижа
-
от Kmeta.bg

Свързани статии
Ден на енергетика отбелязаха в Козлодуй
от
Kmeta.bg
юни 20, 2026
Нов електрически автомобил ще подпомага социалните услуги в Kозлодуй
от
Kmeta.bg
юни 19, 2026
Стотици ретро возила показаха на парад в Козлодуй (снимки)
от
Kmeta.bg
юни 15, 2026
Козлодуй се превърна в огнище на българския дух и родолюбие
от
Kmeta.bg
юни 14, 2026
Ретро парад с над сто превозни средства подготвят в Козлодуй
от
Kmeta.bg
юни 10, 2026