Козлодуй поздрави медиците за тяхната всеотдайност, денонощен труд и грижа

2 10

По повод Международния ден на здравето и професионалния празник на здравния работник – 7 април, кметът на Козлодуй Маринела Николова, посети лично общопрактикуващите лекари в нашата община, както и специалистите и здравните работници от МЦ “Дарис”, МЦ “Здраве”, МБАЛ “Св. Иван Рилски” и Филиала на Центъра за спешна медицинска помощ, за да изрази своята дълбока благодарност и уважение.

С топли думи и символични жестове на внимание Николова поздрави медиците за тяхната всеотдайност, денонощен труд и грижа за здравето на жителите на община Козлодуй.

Exit mobile version