Малките коледари от Ивайловград донесоха радост с песни и пожелания за здраве, мир и благополучие

По традиция те бяха посрещнати от общинската администрация и кмета Диана Овчарова

11 12

В дните преди светлия празник Рождество Христово, сградата на община Ивайловград се изпълни с детски гласове, усмивки и добри пожелания. Малките коледари от ДГ „Ивайловград“, заедно със своите учители, донесоха радост с песни и пожелания за здраве, мир и благополучие.

По традиция децата бяха посрещнати от общинска администрация и кмета Диана Овчарова, която с внимание и топлота благодари за благословиите и за това, че всяка година най-малките жители на общината ни напомнят какво е сърцето на Коледа – добротата, вярата и споделената радост.

Облечени в красиви народни носии и носещи българската традиция, децата внесоха светлина и надежда, напомняйки ни, че именно те са нашето бъдеще – чисто, искрено и изпълнено с надежда. С тяхното присъствие Коледа оживява като празник с усещане за доброта и грижа един към друг.

Празничното коледуване не подмина и хората от Дома за стари хора в Ивайловград, към които бяха отправени най-топли пожелания за здраве, спокойствие и обич. Защото празникът е истински, когато свързва поколенията – от най-малките до онези, които носят мъдростта на времето и заслужават нашето уважение и внимание всеки ден.

Exit mobile version