Изграждане на изцяло нов довеждащ водопровод „Черни Осъм“, възстановяване на вододайната зона и приоритетна подмяна на амортизираната вътрешна ВиК мрежа. Това са мерките, с които държавата ще опита да сложи край на водната криза в Плевен и Ловеч. Планът бе обявен от министъра на регионалното развитие Иван Шишков на брифинг в Министерския съвет след среща на работна група.
Водните ресурси не се управляват добре, да не кажа, че се…
Съдържанието е извлечено от външен източник. Можете да прочетете пълния текст на новината ТУК .
