Стотици жители и гости на града имаха възможност тази вечер да се насладят на празничната програма, организирана от община Козлодуй, по случай деня на града – 30 май.
„Щастлива съм, че сме заедно на този вълнуващ празник. За мен, като кмет, и за целия ми екип, е най-важно всеки жител, всяко семейство от нашата община да имат спокоен и уреден живот. Нека продължим да градим заедно бъдещето на любимия ни роден град Козлодуй!”, каза в приветственото си слово кметът Маринела Николова.
Кулминацията на вечерта бе концертът на любимата на всички българи Тони Димитрова. Тържеството приключи с красива заря.
