Стотици кандидатстват за работа на летището в Горна Оряховица

6 1

Приключи първият етап по подбор на кандидатствалите за работа на летището в Горна Оряховица. Във връзка с предстоящото разширяване на дейността на аеропорта и предприетите действия за развитие на пътническия терминал, започна набиране на персонал в сферата на авиационната сигурност.

Над 470 са получените по указания електронен път кандидатури. След извършен първоначален подбор, допуснати до етапа на събеседване са близо 100 кандидати. Това обясни Николай Рашков, кмет на общината.

Интервютата ще се осъществяват на две последователни дати – 14 и 15 януари. Одобрените за интервю ще получат на посочените от тях имейли покана за събеседването, заедно с детайлите за място и час на провеждане.

Exit mobile version