Привърженици на ПФК Левски от фракцията на “Ултрас Левски” са нахлули в офиса на мажоритарния собственик Наско Сираков, за да търсят обяснения за ситуацията в клуба.
15 ултраси са се събрали пред стадион „Георги Аспарухов“ и са настояли да получат отговори и обяснения за тежкото финансово положение на „сините“, съобщава sportal.bg.
Както е известно, преди дни Сираков прекрати преговорите с кандидат-купувача за контролните акции на ПФК Левски – Джоузеф Диксън. В последните седмици пък голяма част от футболистите на клуба разтрогнаха своите договори заради нередовните заплати и нестабилното състояние.
Срещата е продължила почти един час, но е протекла в мирен тон.
От kmeta.bg не успяхме да се свържем с Наско Сираков за подробности.
Припомняме, че през 2013 г. фенове на Левски нахлуха на пресконференция по повод назначението на Ивайло Петев за нов старши-треньор на отбора. Тогава ултрасите принудиха специалиста да съблече синята фланелка и го изгониха от брифинга. Впоследствие Петев не остана на работа на стадион „Георги Аспарухов“.