Управление на МПС след употреба на алкохол и наркотични вещества са установени от полицейски екипи при ежедневния контрол по пътна безопасност. 49-годишен мъж от Нова Загора, водач на лек автомобил „Фолксваген Голф“, е хванат да управлява след употреба на алкохол над 1,2 промила. Проверката е извършена на 25 май, на път ii-66 в района на разклона за село Коньово. Пробата за употреба на алкохол е извършена на място, с техническо средство. Образувано е бързо производство.
Арестуван е шофьор от Нова Загора, карал е пиян
-
от Kmeta.bg

- Categories: Нова Загора
- Tags: алкохоларестНова Загорашофьор
Свързани статии
ГЕРБ победи в Нова Загора, Галя Захариева е новият кмет
от
Kmeta.bg
юли 4, 2022
Четирима влизат в битката за Нова Загора, ИТН и ПП с общ кандидат
от
Нина Александрова
юни 14, 2022
Пияна леля върти волана из Нова Загора, образувано е бързо производство
от
Kmeta.bg
май 27, 2022
Шофьор от Стара Загора кара с фалшива книжка, щракнаха му белезниците
от
Kmeta.bg
май 26, 2022
Избори в Нова Загора след смъртта на кмета
от
Нина Александрова
май 5, 2022