Арестуваха много пиян шофьор в Исперих, карал на градус още от обяд

Снимката е илюстративна

Снимката е илюстративна Снимка: Pixabay

Полицията в Исперих е задържала водач за шофиране в нетрезво състояние, съобщават от ОДМВР-Разград.

Лек автомобил „Опел Астра“ е спрян от служители на РУ-Исперих около 12.30 часа на 23 май.  В хода на полицейската проверка е установено, че 35-годишният водач шофира след употреба на алкохол. Пробата с дрегер отчела 2,74 промила в издишания въздух. Мъжът отказал кръвно изследване. Задържан е в Районното управление. По случая е образувано бързо производство по чл.343 Б, ал.1 от НК.

Exit mobile version