Арест за жена в Кубрат, шофира на два вида наркотик

полиция

Жена е задържана от полицията в Кубрат за шофиране под въздействието на наркотици, съобщават от ОДМВР-Разград.

Около 12.00 часа на 22 май в Кубрат е спрян лек автомобил „Пежо 307.  В хода на полицейската проверка е установено, че 34-годишната водачка шофира след употреба на наркотици. Направеният „Drug test 5000“ реагирал положително на амфетамин и метамфетамин. Жената отказала да даде кръв за химичен анализ. Задържана е в РУ-Кубрат. По случая е образувано бързо производство по чл.343 Б, ал.3 от НК.

 

 

Exit mobile version