Във вторник около 18:30 часа на бул. „Димитър Солунски“ в Благоевград е станало ПТП, при което лек автомобил „Фолксваген Поло“ с 32-годишен водач от града е блъснал 44-годишна жена, която е пресичала пътното платно на пешеходна пътека. Пешеходката е настанена за болнично лечение с фрактура на таза и без опасност за живота. Пробата за наличие на алкохол в издишания въздух на водача на автомобила е отрицателна.
Блъснаха жена на пешеходна пътека в Благоевград
-
от Kmeta.bg

- Categories: Благоевград
- Tags: Благоевградболницаженапешеходна пътека
Свързани статии
Благоевград привлече 82 млн. евро. инвестиции за 2025 г.
от
Kmeta.bg
май 15, 2026
Десетки семейства с репродуктивни проблеми от Благоевград с финансова подкрепа от общината
от
Kmeta.bg
май 10, 2026
Благоевград въвежда разделно събиране на биоотпадъци в училища
от
Kmeta.bg
януари 26, 2026
Поставят поетапно контейнери за биоразградими отпадъци в Благоевград
от
Kmeta.bg
януари 6, 2026
Земетресение разтърси Благоевградско
от
Kmeta.bg
ноември 17, 2025