Жена е убита жестоко в района на кв. “Бояна” в София, съобщиха от полицията, пише dariknews.bg. По първоначални данни от огледа, жертвата е ударена с каменна плоча по главата докато седяла на пейка.
Сигнал за намерена жена в безпомощно състояние е получен в полицията около 15:20 часа днес.
На място незабавно са изпратени екипи на полиция и Бърза помощ. Констатирана е смъртта на жената.
Извършителят се издирва.
Столични криминалисти работят по изясняване на всички факти и обстоятелства около случилото се.
