Връх Перелик става арена за снежен волейбол

1

За първи път в България на връх Перелик предстои турнир по снежен волейбол. Мачовете ще бъдат през уикенда в Родопите. По програма те са насрочени от 8.30 до 16.30 часа, но ще бъдат съобразени с метереологичните условия, които са непредвидими.

В първия в историята у нас турнир ще участват четири мъжки и четири женски отбори.

За турнира са представени градове, а не отбори. Всички състезатели имат заверени медицински свидетелства. В неделя вечер ще бъдат обявени първите шампиони на България по снежен волейбол. Наградният фонд е по 2000 лева за мъжете и жените. Всички участници ще получат част от него.

Exit mobile version