Всички обратно в клас: Край на тестването и онлайн обучението

09.11 ученици

От днес (29 март) учениците, които все още се обучават онлайн заради отказ да се тестват веднъж седмично за COVID-19, трябва да се върнат в клас, тъй като от тази дата отпада изследването за вируса в училищата.

Остават в сила другите предпазни мерки като носенето на маска в коридорите и общите помещения за децата от I до IV клас, както и навсякъде за по-големите ученици и за учителите, спазването на дистанция, дезинфекцията и проветряването.

От отмяната на тестването до края на извънредната епидемична обстановка до 31 март 2022 г. онлайн обучението ще бъде възможно само за учениците, които имат писмено разрешение за това.

Exit mobile version