Две институции в Монтана с нови началници

1 25

Шефовете на още две регионални институции в Монтана се разделиха с постовете си, научи BulNews. Със временни началници са фонд „Земеделие“ и дирекция „Социално подпомагане“.

Преди няколко дни с нов шеф се сдоби и РИОСВ-Монтана.

В началото на май, след повече от три месеца изчакване, бяха обявени имената на допуснатите до конкурс за избор на директор на ОД “Земеделие“ – Монтана. За първи път конкурсната комисия не съобщава собствените имена на кандидатите, а ги представи с инициал и фамилия.

Милена Иванова, досега еколог в община Берковица, е временният директор на РИОСВ – Монтана, след освобождаването на Деница Славкова.

Служител от ОД “Социално подпомагане“ оглави от началото на май дирекцията, след освобождаването от поста на Георги Цеков.

Exit mobile version