Възпитаници на СУ „Любен Каравелов” – Несебър показаха своите дарби на сцената на Артиум център в Несебър в първото издание на Детска асамблея. Проявата бе под надслов „Изкуството ни свързва” и бе организирана по повод Международния ден на детето – 1 юни. В продължение на повече от два часа и половина сцената бе изпълнена с феерия от цветове, форми, усмивки, различни музикални и поетични послания и какво ли още не. Своите достижения в областта на песенното, танцовото, изобразителното, музикалното, рецитаторското и театралното изкуство, както и в областта на модата, показаха ученици от начален етап в най-голямото училище в общината. Събитието се превърна в истински празник на красотата, таланта, младостта, творчеството и приятелството.
Детска асамблея даде сцена за изява на ученици от Несебър
