За четвърта поредна година от 11 до 13 април в спортна зала „Христо Ботев” сепровежда Държавно първенство по кикбокс, стил „фул-контакт”. В надпреварата участие ще вземат 152 състезатели от 26 клуба от цяла България. Нашият клуб по кикбокс „Златните момчета” ще се включи с 10 състезатели в различните възрастови групи. На официалното откриване присъстваха кметът на община Козлодуй Маринела Николова, Красен Кръстев, народен представител, Андрей Красночаров, заместник изпълнителен директор на „АЕЦ Козлодуй” ЕАД, Галин Димов, президент на Българската конфедерация по кикбокс и муай-тай (БККМТ) и членове на управителния съвет, Зорница Симеонова, заместник-кмет.
В Козлодуй се проведе държавно първенство по кикбокс
Спортът на местно ниво с голяма подкрепа от общината
