Желязната Нешка се поклони пред ансамбъла

Image 2865436 407 8921727721300659820 big 1

Легендарната българска треньорка Нешка Робева поздрави националния ансамбъл по художествена гимнастика след спечеления златен медал на Игрите в Токио. Въпреки че изведе десетки родни състезателки до най-големите върхове, до този момент във витрината на спорта липсваше именно титла от този форум.

Нешка Робева използва социалните мрежи, за да сподели мислите си:

„ПОКЛОН, ПРЕКРАСНИ БЪЛГАРСКИ ДЕЦА!

В този случай – златен медал за ансамбъла на България, каквото и да се коментира и както и да се коментира, би било безлично и бледо…

БРАВО! БРАВО! БРАВО!

Браво, момичета! Браво на треньорите и всички участници в подготовката.

Поздравления за ръководството.

Заслужена победа!

Браво и на останалите медалистки! Златни български момичета.

Поздрави за всички участници, за положените усилия, за неуморния труд, за устрема към върховете…

ПОКЛОН, ПРЕКРАСНИ БЪЛГАРСКИ ДЕЦА!“

 

Exit mobile version