Жена е опитала да се натрови с хапчета във Враца, научи агенция BulNews. На 17 декември в ж.к. “Дъбника” пристигнаха патрул на полицията и екип спешни медици, които оказаха помощ на жената. По неофициална информация дамата, която е на средна възраст, е изпила голямо количество медикаменти и неин приятел е подал сигнал на спешния телефон 112. Според свидетели при извеждането ѝ до линейката тя е била пребледняла и се е придвижвала с помощ, но е била в съзнание. Жената бе откарана във врачанската болница за допълнителни изследвания и промивка на стомаха
Жена се нагълта с хапчета във Враца
-
от Kmeta.bg

Снимка: Pixabay
Свързани статии
Доброто: Ученички от Враца намериха и върнаха близо 1000 евро на онкоболна пенсионерка
от
Kmeta.bg
юни 23, 2026
Ремонти на улици и междублокови пространства във Враца
от
Kmeta.bg
май 15, 2026
Болница търси доброволци, за да работи
от
Kmeta.bg
април 9, 2026
Враца се сдоби с два нови електробуса
от
Kmeta.bg
април 3, 2026
Във Враца отглеждат над 900 дка нетрадиционни култури
от
Kmeta.bg
март 25, 2026