Задържаха дрогиран шофьор в Кубрат, карал на два вида наркотик

Снимката е илюстративна

Снимка: Pixabay

Полицията в Кубрат е задържала шофьор, управляващ автомобила си под въздействието на наркотици, съобщават от ОДМВР-Разград.

Автомобилът е спрян за проверка около 19.45 часа на 12 април е установено, че 19-годишният водач е неправоспособен и шофира след употреба на наркотици.

Пробата с „Drug check 5000“ реагирала положително на канабис и метамфетамин. Колата не е регистрирана по надлежния ред.
След отказ да даде кръв за химично изследване, водачът е задържан и по случая са образувани бързи производства.

 

Exit mobile version