Зеленият сертификат ограничава правата, протестът е правилен

протестиращи

Снимка: БТА

Протестът срещу зеления сертификат е напълно правилен, тъй като се ограничават правата на хората.

Това е преобладаващото мнение на читателите на kmeta.bg, дали своя глас в анкетата „Подкрепяте ли протестите срещу зеления сертификат?“.

Цели 46,34 процента са посочили отговор: „Да, ограничават се правата на хората“. 14,09 на сто са на мнение, че зеленият сертификат е необходим, за да се спре заразата. 12,90% смятат, че само с протести ще паднат всички ограничения. 9,89 на сто отговарят: „Не, не бива да се осуетява процеса на ваксинация“. „По-добре със зелен сертификат, отколкото локдаун“ – на това мнение са 9.25% от анкетираните. 6,24 на сто дават отговор – „Подкрепям исканията, но не и начина, по който се протестира“. 1,29% пък признават, че дори са присъствали на протеста.

 

Гласувайте на новата анкета на kmeta.bg „Трябва ли главният прокурор Иван Гешев да си подаде оставката?“.

Exit mobile version