Зуека: Не съм беглец, живея си в ЕС

1 258

Аз не съм беглец, живея си в ЕС. Това каза актьорът Васил Василев Зуека пред bTV. Повод за думите му са всички критики за напускането му от България.

Синът му Стефан вече е започнал училище. Актьорът отново не поиска да каже в коя страна се намира със семейството си. Повече от 4 години обмисляли да напуснат България.

„Нещата в страната, като гледам, не са се променили изключително много за 31 години вече“, допълва Зуека, цитиран от “24 часа”.

Сега рисува повече. По цял ден това правя, казва той.

В скоро време не смята да се прибира в България, защото за момента има много работа.

Exit mobile version