Ивайловград с дарение за Коледа

2 37

Ивайловград с искрена благодарност приема дарението на лек автомобил Subaru Legacy 2.5 (4×4), направено от Зорница Русинова – председател на Икономическия и социален съвет. “Този жест е практичен и навременен. Автомобилът ще бъде използван единствено за служебни дейности на общината, свързани с координация, проверки и изпълнение на конкретни общински ангажименти и социални дейности”, обясняват от местната администрация.

Кметът Диана Овчарова изрази своята признателност към дарителя и подчерта, че подобна подкрепа е знак на доверие към работата на общината и към усилията, които ежедневно се полагат в полза на хората.

Община Ивайловград приема този жест като ясен пример за отговорност и уважение към публичния интерес.

Exit mobile version