От 20 до 23 февруари в Пловдив в спортна зала „Колодрума” се проведе Европейска купа по кикбокс – Пловдив Къп 2025. Участие в състезанието взеха над 3000 състезатели от 29 държави.
Град Козлодуй бе представен от СК „Златните момчета” с осем състезатели: Цветимир Иванов, Виктор Янакиев, Николай Кръстев, Мартин Атанасов, Калоян Луканов – които завоюваха златни медали, Денислав Димитров – сребърен медал, а Мартин Цветков и Виктор Иванов – бронзови медали.
„Това беше първото състезание за новата 2025 година, което ни даде голям старт. Доволен съм, представихме се повече от добре – 8 медала, 8 състезатели. Само след две седмици е следващото състезание – Световна купа в Италия, в която ще участва Цветимир Иванов, като част от националния отбор на България.”, сподели Георги Вачев, треньор и председател на спортен клуб по кикбокс „Златните момчета”, Козлодуй.
