Катастрофа в Казанлък, единият от шофьорите е откаран в болница

Снимката е илюстративна

Вчера около 08.55 ч., в Казанлък, на бул.”Розова долина” е настъпил пътен инцидент между “Тойота”, управляван от 62-годишен мъж и “БМВ”, управляван от 38-годишна жена. По първоначална информация жената е получила натъртване на коляно и рамо, обслужена е амбулаторно и е освободена без опасност за живота, мъжът е получил фрактура на ребра, настанен е за лечение в болнично заведение, без опасност за живота. Водачите са тествани за употреба на алкохол, резултатът е отрицателен. Образувано е досъдебно производство по чл.343, ал.1, б.”б” от НК.

Exit mobile version