Кметът на Козлодуй с поздрав по случай Световния ден на здравето

Маринела Николова благодари за силата, търпението и отдадеността на всички медици в общината

lekar
7 април е Световният ден на здравето и професионален празник в България на работещите в здравеопазването. Всяка година на този ден обръщаме внимание на глобален здравен и социален проблем, който засяга цялото общество. Акцентът се поставя от Световната здравна организация (СЗО) върху приоритетна тема, с която е ангажирана. Темата на 2025 година е „Остаряване и здраве: Доброто здраве добавя живот към годините”.

Кметът на община Козлодуй Маринела Николова и председателят на Общинския съвет Светлана Плешоева се обърнаха с поздравителен адрес към всички медици от общината, в който се казва: „Благодарим Ви за силата, търпението и отдадеността, с която се справяте с предизвикателствата на професията! Пожелаваме Ви здраве, лични и професионални успехи, удовлетворение и радост от труда Ви. Нека Вашата грижа за хората бъде възнаградена с признание и уважение! Честит празник!”

Exit mobile version