Кметът на община Царево Марин Киров посрещна Н.Пр. Арун Кумар Саху, посланик на Индия в България.
Марин Киров подари на своя гост странджански манов мед със защитено наименование за произход. Двамата проведоха задълбочен разговор в дух на приятелство и обсъдиха различни теми – възможностите, които предлага община Царево за инвестиции, добрите практики за устойчиво развитие, които прилагат от местната власт, ключовите проекти, които са реализирани и предстоят да се реализират.
Беше засегната и темата за по-лесното пътуване между държавите, основен приоритет пред Н.Пр. Арун Кумар Саху, защото има голям интерес от студенти от Индия, които да учат медицина в Бургас, а също и от много други специалисти за работа.
