Кражби в два магазина в община Симитли

Снимката е илюстративна

снимка: pixabay

За времето от 19:30 часа на 08.01.2022 г. до 08:30 часа на 09.01.2022 г., от хранителен магазин в гр. Симитли е извършена кражба на монетник със сумата от около 30 лева. Образувано е досъдебно производство за извършено престъпление по чл.195, ал.1 от НК.

Кражба от магазин за хранителни стоки е имало и в село Черниче, общ. Симитли. Неизвестен към момента извършител е проникнал в обекта и е отнел сумата от около 130 лв., около 4 стека цигари и хранителни стоки. За случая е уведомена компетентната прокуратура. Образувано е досъдебно производство.

Exit mobile version