Борисов постигна своята цел с всички съмнения, които вкара в машинното гласуване.
Това заяви Мая Манолова от “Изправи се БГ! Ние идваме!”, след като излязоха прогнозните резултати от екзит половете на социологическите агенции, че формацията не преминава 4% и остава извън парламента.
“След този вот “Продължаваме промяната” са лидери на хората, които са поискали промяната. Подкрепата от протестите се вля в един нов политически проект, радваме се за тях, защото сме част от това пространство, казваме им браво”, допълни Мая Манолова.
Тя заяви, че са работили за промяната и без да са били в парламента. “Ние работим за промяната и ще продължим да подкрепяме българските граждани в тази трудна ситуация. Ние сме доказани бойци, допълни Мая Манолова.
