Монтират новите спирки в Стара Загора (снимки) от Kmeta.bg 2 месеца преди Сподели във Facebook От днес започва поетапното монтиране на новите спирки в Стара Загора. Добрата новина съобщи кметът на града Живко Тодоров. За разлика от предишните тези ще пазят от слънце, вятър, дъжд и ще имат възможност за зареждане на електронни устройства. “Разбира се, ще имат и камери. Вярвам, че ще ви харесат”, написа още във Facebook Живко Тодоров. Categories: Стара Загора Tags: Живко ТодоровкметобщинаспиркиСтара Загора Свързани статии Кметът на Стара Загора награди млади родолюбци с пътуване до значим исторически обект от Kmeta.bg юни 20, 2026 Йога с кученца събира малки и големи в Стара Загора от Kmeta.bg юни 13, 2026 Стара Загора и Тракийският университет събират над 20 компании и студенти на кариерния форум "Business Open Day" от Kmeta.bg юни 9, 2026 Паркирането, тротинетките и тютюнопушенето около училищата - сред най-често установените нарушения в Стара Загора от Kmeta.bg юни 8, 2026 Стара Загора и Финландия обсъдиха възможности за сътрудничество в условията на зелен преход от Kmeta.bg юни 6, 2026