Монтират новите спирки в Стара Загора (снимки)

1 34

От днес започва поетапното монтиране на новите спирки в Стара Загора. Добрата новина съобщи кметът на града Живко Тодоров.

За разлика от предишните тези ще пазят от слънце, вятър, дъжд и ще имат възможност за зареждане на електронни устройства.

“Разбира се, ще имат и камери. Вярвам, че ще ви харесат”, написа още във Facebook Живко Тодоров.

Exit mobile version