В събота в 18:20 ч., по път II-66, 90 км, е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първоначална информация пътният инцидент е между мотоциклет “Сузуки”, управляван от 31-годишен мъж и л.а.”Фолксваген”, управляван от 29-годишен мъж. От удара мотоциклетистът е получил различни наранявания и е настанен за лечение в болнично заведение, с опасност за живота. Водачът на лекия автомобил е тестван за употреба на алкохол, резултатът е отрицателен. Започнато досъдебно производство по чл.343, ал.1, б.”б”, от НК.
Мотоциклетист е в болницата в Стара загора с опасност за живота след ПТП
-
от Kmeta.bg

Снимка: Pixabay
- Categories: Област Стара Загора
- Tags: болницамотоциклетистПТП
Свързани статии
Кметът на Стара Загора награди млади родолюбци с пътуване до значим исторически обект
от
Kmeta.bg
юни 20, 2026
Йога с кученца събира малки и големи в Стара Загора
от
Kmeta.bg
юни 13, 2026
С празнично дефиле и хиляди участници Казанлък отбеляза Празника на розата (снимки)
от
Kmeta.bg
юни 10, 2026