С медали и призови места състезателите на Клуб по лека атлетика „Несебър 1971″ увенчаха участието си в Четвъртия лекоатлетически турнир „Берое”, проведен в Стара Загора. В надпреварата се включиха трима несебърски състезатели – Цветомир Христов, Асения Димитрова и Стефани Тракалянова. Цветомир грабна златото в дисциплината 400 м гладко бягане и сребърния медал в скока на дължина. Асения спечели сребърен медал, заемайки второто място в дисциплина 800 м гладко бягане, а Стефани се класира четвърта в същата дистанция.
Несебърските атлети отново завоюваха медали
-
от Kmeta.bg

Свързани статии
Несебър с отличие за развитието на социалните услуги
от
Kmeta.bg
юни 21, 2026
Центърът "Артиум" - сърцето на културния, духовния и социален живот в Несебър
от
Kmeta.bg
юни 20, 2026
Обзор посреща Еньовден с четиридневен празник
от
Kmeta.bg
юни 19, 2026
Несебър събира най-добрите танцьори от 10 държави
от
Kmeta.bg
юни 19, 2026
Несебърската лека атлетика има своя шампион
от
Kmeta.bg
юни 18, 2026