Обявиха бедствено положение за част от област Стара Загора

Снимката е илюстративна

Снимката е илюстративна

Във връзка с възникнал пожар на територията на село Полски градец, община Раднево, област Стара Загора, областният управител Иван Чолаков обяви частично бедствено положение за част от територията на област Стара Загора, в землището на с. Полски градец, община Раднево.

В резултат на влошени метеорологични условия, свързани с поява на силен вятър възникналият пожар е обхванал значителна площ.

Бедственото положение е обявено считано от 17.00 часа на 11 август и е със срок на действие до ликвидиране на последствията.

Exit mobile version