Панагюрище подари нов автомобил на полицията в града

3 30

Кметът на Панагюрище Желязко Гагов връчи ключовете на нов автомобил „ Dacia Bigster“ на главен инспектор Петко Шотлеков, началник на РУ – Панагюрище. Придобиването на лекия автомобил е в изпълнение на част от капиталовата програма на общината за 2025 година и е за нуждите на районните полицейски инспектори и Детска педагогическа стая.

Новата придобивка ще подпомогне ефективността в ежедневните оперативни дейности на служителите на реда.

Капиталовата програма на Община Панагюрище бе приета от Общинския съвет с Решение №218/14.05.2025 г.

Exit mobile version