47-то Народно събрание ще изкара пълен четиригодишен мандат, защото партиите ще се обединят в името на просперитета на страната.
Това е преобладаващото мнение на читателите на kmeta.bg, участвали в анкетата „Ще издържи ли новият парламент цял мандат?“.
30,49% са посочили отговор „Да, защото повечето ще се обединят в името на България“. 23,45 на сто от анкетираните са отговорили „Не мисля, защото има доста различия“. 13,86 процента са дали своя глас за „Важното е да се вземат важни решения за бизнеса и хората“. 12,37% посочват вариант „Би могъл, но въпросът е на каква цена“. 10,87 процента пък са на мнение, че новият парламент ще последва съдбата на предходните два. 8,96 пък посочват отговор „Поне година ще се задържи“.
Гласувайте на новата анкета на kmeta.bg „Къде ще празнувате Нова година?”.
