32-годишен мъж е пострадал, след като се е ударил с автомобила си в движещ се трактор.
Инцидентът е станал вчера вечерта след 22:00, на пътя между Симитли и Банско, съобщават от ОДМВР-Благоевград, цитирани от агенция “Фокус”.
И двамата водачи са били правоспособни, но алкохолната проба е отчела 0,59 промила в кръвта на шофьора на лекия автомобил.
В резултат на възникналото ПТП водачът на автомобила е пострадал – има фрактура на дясно коляно, получил е и охлузни рани. След извършен преглед е настанен в МБАЛ – Разлог без опасност за живота.
В РУ-Разлог е образувано досъдебно производство.
