Полицията в Гоце Делчев спипа пиян шофьор

Снимката е илюстративна

Снимката е илюстративна Снимка: Pixabay

Около 22:50 часа снощи в село Мосомище, от полицейски служители на РУ-Гоце Делчев е спрян за проверка лек автомобил „Сузуки Витара“. С техническо средство е установено, че 41-годишният водач на автомобила от селото е шофирал с наличие на 1,87 провила алкохол в издишания въздух.

Exit mobile version