ПП обявиха, че ще са твърда опозиция

20240609103350 IMG 9393

Снимка: Красимир Свраков

И от “Продължаваме промяната” избраха социалните мрежи за първи коментар след изборите. Коалицията ПП-ДБ загубиха голяма част от подкрепата си.

“Благодарим ви! Чуваме ви! Ще използваме подкрепата, която ни дадохте, за да бъдем силна опозиция на плановете на Борисов, Пеевски и трети смокинов лист да ни върнат към годините на постната пица и рекета, и да циментират контрола си над службите, регулаторите и съдебната власт за години напред. Ние ще се борим за европейския път на България и ще се противопоставим на всеки опит за корупция и кражби на обществените средства”, написаха от коалицията в профила си във Facebook.

 

Exit mobile version