Приеха треньора на Левски в болница

Снимка: Спортал

Треньорът на Левски Славиша Стоянович е приет в болница.

Преди няколко дни словенският специалист даде положителен тест за коронавирус и бе поставен под карантина.

В момента той е под постоянно наблюдение в лечебно заведение в София, но е в стабилно състояние, пише БЛИЦ.

Стоянович няма сериозни оплаквания, но екипът на болницата е преценил, че към момента е по-добре да бъде настанен в болничното отделение и под наблюдение.

Очаква се в следващите дни треньорът на Левски да бъде изписан.

 

Exit mobile version