Служители от РУ–Несебър установиха извършител на измама. За нея съобщил 34-годишен молдовски турист, отседнал в Слънчев бряг – на 16 август, към 8.45 часа, при уличен чейндж на централната алея в курорта обменил 150 евро. Срещу сумата молдовецът получил равностойността в български левове, но в стара емисия банкноти. Задържан е 48-годишен несебърлия, у когото са намерени и иззети банкноти от по 100 и 200 лева от стара емисия. Определена му е мярка задържане за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
Пробутали на турист в Слънчев бряг стари левове
-
от Kmeta.bg

Свързани статии
Несебър с отличие за развитието на социалните услуги
от
Kmeta.bg
юни 21, 2026
Центърът "Артиум" - сърцето на културния, духовния и социален живот в Несебър
от
Kmeta.bg
юни 20, 2026
Обзор посреща Еньовден с четиридневен празник
от
Kmeta.bg
юни 19, 2026
Несебър събира най-добрите танцьори от 10 държави
от
Kmeta.bg
юни 19, 2026
Несебърската лека атлетика има своя шампион
от
Kmeta.bg
юни 18, 2026