На Лазаровден сградата на община Самоков се изпълни с детски смях и празнично настроение. Малките лазарки от трета група „Балонче“ към ДГ „Звънче“ посетиха кмета инж. Ангел Джоргов и отправиха сърдечен поздрав по повод предстоящите великденски празници.
Самоков се изпълни с детски смях и празнично настроение
