Сливен дава безплатна вода в жегите, мерят и кръвно

Снимката е илюсративна

Снимка: Pixabay

Заради високите температури през днешния ден и по разпореждане на кмета Стефан Радев Община Сливен отново постави два пункта за вода на Главната улица.

Единият се намира до Стария бряст, а другият – до „Розова градина“.

На двете места има медицински лица, които предоставят на гражданите вода и при необходимост измерват кръвното налягане. Пунктовете ще работят до 17 часа.

Exit mobile version