Софиянци задигнали трактор и земеделска техника в Кюстендилско

Снимката е илюстративна

Снимка: Pixabay

Кражба на земеделска техника на значима стойност е разкрита от служители на ОДМВР – Кюстендил, съвместно с колегите им от РУ Радомир и ГДНП. Задържани са двамата извършители. Вчера в полицията бил получен сигнал за откраднат трактор и земеделска техника от имот в землището на с. Неделкова Гращица. В рамките на предприетите  незабавни специализирани действия са установени и задържани двама столичани – на 45 и 48 години, осъждани и с криминални регистрации на територията на страната и чужбина. Мъжете се  придвижвали с наета платформа и техниката. По случая е образувано досъдебно производство, работата по което продължава под наблюдението на прокуратурата.

Exit mobile version