“Стани богат” се завръща в ефира

2112541712

Снимка: bTV

Любимата телевизионна игра “Стани богат” се завръща в българския ефир на 20 декември. Всяка делнична вечер от 18:00 ч. bTV ще излъчва епизод от популярното шоу. Тази година играта отбелязва своята 20-годишна история у нас.

Михаил Билалов отново ще е водещ и ще посреща всички дръзнали да седнат на стола на богатството, които ще претендират за спечелването на 100 000 лв.

„Живеем във време, в което информацията е навсякъде, а знанието е дефицит, така че за мен е чест, но и отговорност да съм част от шоуто. Тази година „Стани богат“ в България става на 20 и каня всичките му фенове да празнуваме заедно в ефира на bTV. Гледайте тази велика игра, защото в новия сезон имаме участници без аналог, които са истински празник за ума“, казва той.

Знаменитото шоу ще отбележи второто си десетилетие с нови елементи в регламента и редица изненади. Предаването ще предложи много нови знания, модерен хумор и качествено развлечение за цялото семейство.

Exit mobile version