Стартира конкурсът „Кмет на месеца” на тема „Пролетно почистване”

Гласуването вече започна и ще продължи до края на месеца.

Поредното издание на конкурса „Кмет на месеца” стартира днес. То е на тема „Пролетно почистване”. Екипът на националната медия Kmeta.bg направи подбор сред общините и определи номинираните. Гласуването вече започна и ще продължи до края на месеца. Чрез онлайн вота в специалната секция „Кмет на месеца” на нашия сайт ще бъдат определени победителите в трите категории – голяма, малка и средна община.

Ето и номинираните:

Голяма община: – София, Габрово, Пазарджик

Средна община: Монтана, Ловеч, Самоков

Малка община: Ивайловград, Трън, Костенец

Exit mobile version