Хванаха тийнейджър, откраднал колело в Септември

Снимката е илюстративна

Снимка: Pixabay

Полицаи от РУ-Септември заловиха тийнейджър, откраднал велосипед, съобщават от ОДМВР-Пазарджик.

В края на март в управлението бил получен сигнал от 59-годишен жител на село Бошуля. Мъжът се оплакал , че апаш е отмъкнал колелото му. След направеното разследване от страна на септемврийски полицаи се установило, че автор на кражбата е 17-годишен жител на Септември.

По случая е образувано досъдебно производство.

 

Exit mobile version