Близо 50 % от читателите на kmeta.bg отговориха на седмичната ни анкета – „Трябваше ли Бойко Борисов да подаде оставка”, с „Не”. Според тях другите управляващите, не са по-добри от него и няма да се справят по-добре. Близо 30 % обаче са на обратното мнение – Според тях премиерът е навредил достатъчно на страната и е било време да си тръгне. 13 % смятат, че оставката е правилна, тъй като изборите са крайно необходими вече. Едва 7 % са на мнение, че няма значение кой управлява страната, важното е гражданите да бъдат включени в него, без значение от партията.
50 % от читателите на kmeta.bg не одобряват оставката на Борисов
-
от Kmeta.bg

- Categories: България
Свързани статии
Облекчават трафика по "Тракия"
от
Kmeta.bg
юни 26, 2026
Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
от
Kmeta.bg
юни 25, 2026
Боян Томов с кръст “За заслуга към Малтийския орден”
от
Kmeta.bg
юни 25, 2026
Цигарите поскъпват от август
от
Kmeta.bg
юни 25, 2026
Социалната пенсия за старост става 183,81 евро
от
Kmeta.bg
юни 24, 2026