В петък около 10:50 часа е получено съобщение за възникнало ПТП в град Добрич. На място е установено, че лек автомобил „Рено“, управляван от 76-годишен мъж при паркирани, губи контрол над МПС, преминава през стъклена витрина и унищожава офис техника. При инцидента няма пострадали. По случая е образувано досъдебно производство.
76-годишен заби колата си във витрина в Добрич
-
от Kmeta.bg

Снимката е илюстративна.
Свързани статии
"Пица за смет" в Добрич: кауза за по-чист град
от
Kmeta.bg
април 16, 2024
Областен управител оспорва в съда заплатата на кмет
от
Kmeta.bg
април 4, 2024
Областен управител попари двойни заплати на общинари, върна ги за корекция
от
Нина Александрова
февруари 12, 2024
Обявиха грипна епидемия в Добрич
от
Kmeta.bg
януари 18, 2023
Вдигат цените на такситата в Добрич
от
Kmeta.bg
октомври 28, 2022